gogo

A+ R A-


Репортажа за црквата „св.Димитрија“ во Страцин ВИДЕО

">

alt

Коментари

Моето родно место

0 Filiip 2012-05-25 23:06 #2

Цитат

u ovaj crkva sam krsten!

0 oliver nikolov 2012-05-20 15:05 #1

Цитат

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.