gogo

A+ R A-


Уметноста на сликањето цвеќе - Цветин (ВИДЕО)

Слики на Живко Поповски Цветин на донаторска акција за настраданите во поплавите

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.