gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Го имаме најбрзиот жолт картон во макфудбалот, Мишковски го доби за само 10 секунди (ВИДЕО)

Резултат со слика за ненад мишковски

Ненад Мишковски е фудбалерот кој, најверојатно, го доби најбрзиот жолт картон во историјата на македонскиот прволигашки фудбал. На мечот во Кратово меѓу Силекс и Ренова, Мишковски по само 10 секунди игра направи груб прекршок, за кој оправдано доби жолт картон.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска930
mod_vvisit_counterВчера2768
mod_vvisit_counterОваа недела3698
mod_vvisit_counterМинатата недела24024
mod_vvisit_counterОвој месец67268
mod_vvisit_counterМинатиот месец80698
mod_vvisit_counterВкупно10343876
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.