gogo

Oki kom baner 1

.banner-blue-bg

A+ R A-


Ќе се игра ли фудбал во Кратово? Мириса на уште едно одложување!!!

Пред десеттина дена дождот го одложи мечот на Силекс со Скопје, кој треба да се игра на 7 март, но како што стојат работите утрово во Кратово, сега снегот би можел да го одложи денешниот меч со Пелистер. од рано изутрина снегот непрекинато паѓа и ако продолжи со ова темпо, до 14 часот би можело да напласти 5-6 сантиметри. Одлуката секако ќе биде на главниот судија Јосип Бартон и капитените на двата тима.

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3261
mod_vvisit_counterВчера4614
mod_vvisit_counterОваа недела7875
mod_vvisit_counterМинатата недела28450
mod_vvisit_counterОвој месец71469
mod_vvisit_counterМинатиот месец148977
mod_vvisit_counterВкупно9359886
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.