gogo

A+ R A-


КУП Силекс ја елиминира Шкендија, Трајковски херој во пенал-рулетот (ВИДЕО)

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

my way

aberdzija 10 godini

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска4299
mod_vvisit_counterВчера8192
mod_vvisit_counterОваа недела24633
mod_vvisit_counterМинатата недела61516
mod_vvisit_counterОвој месец110185
mod_vvisit_counterМинатиот месец211270
mod_vvisit_counterВкупно14804307
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.