gogo

A+ R A-


Почнува футсал првенството, КМФ Кратово вечерва домаќин на Проект Цико

Време е за футсал, време е за поддршка на спортската гордост на градот - КМФ Кратово. Вечерва во 19 часот се отвара новата сезона, во спортската сала во Кратово гостува Проект Цико, па убаво би било домашната публика да ја исполни салата и да даде поддршка на играчите кои ги очекува неизвесна и турбулентна сезона, со оглед дека секоја сезона се кубури со финансиски средства.Image result for кмф кратово

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

aberdzija 10 godini

my way

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3273
mod_vvisit_counterВчера5847
mod_vvisit_counterОваа недела27993
mod_vvisit_counterМинатата недела50529
mod_vvisit_counterОвој месец199937
mod_vvisit_counterМинатиот месец207208
mod_vvisit_counterВкупно12779245
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.