gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Денес почнува тридневен панаѓур во Кратово

Над триесет трговци ќе бидат дел од престојниот панаѓур, кој ќе се оддржи на 29, 30 јуни и 1 јули во Кратово.  Најразлични видови производи ќе понудат трговците, од кои главно ќе бидат текстил. Панаѓурот ќе биде лоциран на Автобуската станица во Кратово.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

green-green-green

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска23
mod_vvisit_counterВчера3822
mod_vvisit_counterОваа недела7583
mod_vvisit_counterМинатата недела27477
mod_vvisit_counterОвој месец84621
mod_vvisit_counterМинатиот месец107871
mod_vvisit_counterВкупно10671898
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.