gogo

A+ R A-


Кад се Кеба наједе медених колача, грми, сева!!! Потсетете се на хитовите на Кеба (ВИДЕО)

http://www.svet.rs/wp-content/uploads/2015/06/dragan-kojic-keba.jpg

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.