gogo

A+ R A-


На кондициски тренинг со фудбалерите на Силекс (ФОТО)

alt

alt

alt

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

green-green-green

my way

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска356
mod_vvisit_counterВчера3565
mod_vvisit_counterОваа недела24296
mod_vvisit_counterМинатата недела32485
mod_vvisit_counterОвој месец56781
mod_vvisit_counterМинатиот месец116781
mod_vvisit_counterВкупно11850708
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.