gogo

Oki kom baner 1

.banner-blue-bg

A+ R A-


Наместо тренинг, Жикица ги однесе фудбалерите на Силекс на врвот Лисец

Фотографија на ФК Силекс / FC Sileks.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3224
mod_vvisit_counterВчера4614
mod_vvisit_counterОваа недела7838
mod_vvisit_counterМинатата недела28450
mod_vvisit_counterОвој месец71432
mod_vvisit_counterМинатиот месец148977
mod_vvisit_counterВкупно9359849
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.