gogo

Oki kom baner

A+ R A-


Наум, Зуица, Милица, Петар Нечоски и други ќе пеат на хуманитарен концерт за Давид

Фотографија на Ане Анушка.

Фотографија на Ѓоро Георгиевски.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

my way

aberdzija logo 7

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска3633
mod_vvisit_counterВчера3342
mod_vvisit_counterОваа недела20065
mod_vvisit_counterМинатата недела37197
mod_vvisit_counterОвој месец129826
mod_vvisit_counterМинатиот месец313655
mod_vvisit_counterВкупно8554044
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.