gogo

A+ R A-


Наум, Зуица, Милица, Петар Нечоски и други ќе пеат на хуманитарен концерт за Давид

Фотографија на Ане Анушка.

Фотографија на Ѓоро Георгиевски.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.