gogo

A+ R A-


Нино Величковски и „Кратовски тамбураши“ - Домазет (ВИДЕО)

Фотографија на Аберџија / Aberdzija news portal.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.