gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


Соиграчите од Силекс со поддршка за повредениот Дарко Алексовски - Пеле

ПОБЕДА ЗА ПЕЛЕ - вака гласеше транспарентот со кој фудбалерите на Силекс искажаа подршка за Дарко Алексовски - Пеле, кој денеска требаше да биде стартер во Битола, но пред два дена си ја повреди раката и ќе мора да паузира 2-3 недели.
alt

Фотографија на Oliver Arsovski.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска1689
mod_vvisit_counterВчера4962
mod_vvisit_counterОваа недела23250
mod_vvisit_counterМинатата недела33770
mod_vvisit_counterОвој месец77843
mod_vvisit_counterМинатиот месец116442
mod_vvisit_counterВкупно10106733
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.