gogo

A+ R A-


ВИДЕО - Како руски специјалци разбиваат терористичко гнездо во Сирија

https://i.ytimg.com/vi/M1fY8lblBlQ/hqdefault.jpg

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

aberdzija 10 godini

my way

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска5687
mod_vvisit_counterВчера6343
mod_vvisit_counterОваа недела40157
mod_vvisit_counterМинатата недела36870
mod_vvisit_counterОвој месец107818
mod_vvisit_counterМинатиот месец119244
mod_vvisit_counterВкупно12140381
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.