gogo

A+ R A-


140 години од раѓањето на Павел Шатев - научна трибина и изложба во Кратово

Е-пошта Печати PDF

https://www.opstinakratovo.gov.mk/wp-content/uploads/2022/06/%D0%88%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BB-%D0%A8%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B2.jpg

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.