gogo

Oki kom baner 1

A+ R A-


АНКЕТА - Граѓаните на Кратово го избираат својот приоритет од социјалната сфера

Е-пошта Печати PDF

clip_image002

Општина Кратово е во подготвителни активности за аплицирање на проектот Општинско – корисна работа 2018 кој оваа година предвидено е да се реализира во периодот од 01 август 2018 до 01 февруари 2019 година. Со цел креирање на активности според потребите на граѓаните ја објавуваме веб страната Моја Општина (линк – http://www.moja-opstina.mk/) каде граѓаните може да гласаат за најприоритетни услуги од областа на социјалната сфера за кои сметаат дека им се најпотребни.

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

DSCF2958

my way

Screenshot 3

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска1443
mod_vvisit_counterВчера5401
mod_vvisit_counterОваа недела11683
mod_vvisit_counterМинатата недела33770
mod_vvisit_counterОвој месец66276
mod_vvisit_counterМинатиот месец116442
mod_vvisit_counterВкупно10095166
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.