gogo

A+ R A-


Крива Паланка

00903Општина Крива Паланка годинава се нафати да реализира проект, кој ќе придонесе за квалитетот на животот на своите жители, но и за осовременување на централното градско подрачје. До крајот на годината, во речното корито на десниот брег на Крива Река, треба да биде изградена...
Повеќе...

Страница 29 од 29

my way

aberdzija 10 godini

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска8052
mod_vvisit_counterВчера5373
mod_vvisit_counterОваа недела13425
mod_vvisit_counterМинатата недела46956
mod_vvisit_counterОвој месец154303
mod_vvisit_counterМинатиот месец149940
mod_vvisit_counterВкупно16033370
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.