gogo

A+ R A-


Забава

https://i.ytimg.com/vi/M1fY8lblBlQ/hqdefault.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=mRp8bb4pN_4

Гладијатори од Кратово (ФОТО)

alt

alt

http://www.youtube.com/watch?v=owlWw0ym874

altРаководството на Силекс не треба да се грижи што на лето ќе остане без услугите на фантастичнот Игор Недељковиќ. Денес фудбалската публика во Кратово го виде наследникот на Недељковиќ, новиот љубимец на навивачите, Јован Кастратовиќ - Кастро. Во лудата завршница на мечот...
Повеќе...
https://c2.staticflickr.com/4/3248/2956522090_863a45dacb_z.jpg?zz=1Минатата година туристите во римската Фонтана ди Треви фрлиле пари во вредност од 1,5 милиони долари. По едногодишната обнова, римската знаменитост, барокното ремек-дело на Никола Салви од 18-ти век, повторно е отворена во 2015 година.

Според легендата, секој кој ќе фрли...
Повеќе...

Страница 11 од 65

aberdzija 10 godini

my way

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска5233
mod_vvisit_counterВчера6343
mod_vvisit_counterОваа недела39703
mod_vvisit_counterМинатата недела36870
mod_vvisit_counterОвој месец107364
mod_vvisit_counterМинатиот месец119244
mod_vvisit_counterВкупно12139927
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.