gogo

A+ R A-


Кратовско Туралево „побеле“ од градот, штетите големи - ФОТО

Е-пошта Печати PDF

altфото - Драган Георгиевски

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.