gogo

A+ R A-


Апел за помош за опожарената куќа на Јачеви

Е-пошта Печати PDF
На 10.05.2021 година во Кратово во пожар изгоре семејната кука на семејството Јачеви. Упатуваме апел до сите хумани луѓе кои можат да помогнат да се оспособи куќата за живеење, да донираат на следниве сметки:
Јагода Јачева
Денарска сметка
320500026115776 - Централна кооперативна банка
Девизна сметка
MK07 3205 4003 0870035 - Централна кооперативна банкаalt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.