gogo

A+ R A-


Апел за помош за опожарената куќа на Јачеви

Е-пошта Печати PDF
На 10.05.2021 година во Кратово во пожар изгоре семејната кука на семејството Јачеви. Упатуваме апел до сите хумани луѓе кои можат да помогнат да се оспособи куќата за живеење, да донираат на следниве сметки:
Јагода Јачева
Денарска сметка
320500026115776 - Централна кооперативна банка
Девизна сметка
MK07 3205 4003 0870035 - Централна кооперативна банкаalt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

my way

aberdzija 10 godini

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска491
mod_vvisit_counterВчера5573
mod_vvisit_counterОваа недела18597
mod_vvisit_counterМинатата недела42375
mod_vvisit_counterОвој месец100952
mod_vvisit_counterМинатиот месец260486
mod_vvisit_counterВкупно15311944
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.