gogo

A+ R A-


Да и помогнеме на Даниела во битката со подмолната болест, да донираме средства!

Е-пошта Печати PDF
Даниела Спасовска (36 години) мајка на три малолетни деца, боледува од карцином и потребни ѝ се значителни финансиски средства за понатамошно лекување и нормално функционирање.
Да ја покажеме нашата хуманост на дело и да донираме!
Сите хумани граѓани средства можат да донираат на жиро сметката од мајката на Даниела.
320500026947066
Централна кооперативна банка
Снежа Стојчевска
Можете да ја контактирате мајката Снежа Стојчевска од Кратово на телефонскиот број 078466478.
alt
alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.