gogo

A+ R A-


Комичарот Сашо Тасевски вечерва ќе ги засмејува кратовчани

Е-пошта Печати PDF

По повод денот на шегата STAND UP COMEDY СО САШО ТАСЕВСКИ, повелете да се насмееме!

1април (сабота) во 20:00 часот Кино сала Кратово

Влез: 200 денари

Незаборавно comedy show од 1h I 30min

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.