gogo

A+ R A-


КОМПИРИЈАДА - Кратово ве кани на празникот на компирот

Е-пошта Печати PDF

https://www.opstinakratovo.gov.mk/wp-content/uploads/2022/10/insta-kompirijada-1.jpg

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.