gogo

A+ R A-


Кратово ГРАДОНАЧАЛНИК: Николовски 2.378 гласа, Бојковски 1.445, Колевски 781

Е-пошта Печати PDF

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.