gogo

A+ R A-


Кратово СОВЕТ: ВМРО-ДПМНЕ и СПМ 8, СДСМ 5, група избирачи 2 советници

Е-пошта Печати PDF

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.