gogo

A+ R A-


Повик до граѓаните од Кратово: Споделете го вашето искуство за комуналната хигиена во општината

Е-пошта Печати PDF

На следниот линк може да го дадете своето мислење за комуналната хигиена во Кратово
https://kumanovonews.mk/vesti/povik-do-gradjanite-od-severoistokot-spodelete-go-vaseto-iskustvo-za-komunalnata-higiena-vo-opstinit?fbclid=IwAR0-UaUyVqujaE1dKonQ0X9ZJbTaTy4vUHGuyAc2KanfFsgCxcJSWkms8x0

Повик до граѓаните од Североистокот: Споделете го вашето искуство за комуналната хигиена во општините

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.