gogo

A+ R A-


Прекрасна репортажа за Кратово и Берово од српската РТС телевизија

Е-пошта Печати PDF

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.