gogo

A+ R A-


СДСМ ќе се трка со Влатко Бојковски, а советничката листа ја предводи Радослава Костадинова

Е-пошта Печати PDF

alt

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.