gogo

A+ R A-


Штипски АДИЕНТ вработува, обезбеден превоз од Кратово

Е-пошта Печати PDF
Адиент - Американска компанија и глобален лидер во полето на производство на навлаки за автомобилски седишта ве повикува и ве очекува да бидете дел од нивното големо семејство! Фабриката е лоцирана во Штип, а за работниците има обезбедено превоз.
-13-та плата
-платен превоз
-платен оброк
-добредојдени се и кандидати без искуство
Лица за контакт се Маја 074 205 506 и Весна 072 318 714Vrabotuvanje.com - ADIENT ВРАБОТУВА: Нови слободни позиции

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.