gogo

A+ R A-


Тодорче Николовски - кандидат за градоначалник на Кратово, В. Петрова носител на листа на ВМРО-ДПМНЕ

Е-пошта Печати PDF

alt

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.