gogo

A+ R A-


ВО 1991 ГОДИНА ТРОЈЦА ВРАБОТЕНИ „ИЗДРЖУВАЛЕ“ ЕДЕН ПЕНЗИОНЕР, сега тоа го прават 1,7 вработени

Е-пошта Печати PDF

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.