gogo

A+ R A-


ДА БЕВ МАШКО - најновото поетско остварување на младата поетеса Ива Зарева

alt

alt

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.