gogo

A+ R A-


Младата и надежна кратовчанка Елена Николова ќе ја промовира својата прва книга

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.