gogo

A+ R A-


Прекрасно видео од 1980 година за фолклорот и животот на младите во Кратово

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

my way

aberdzija 10 godini

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска2911
mod_vvisit_counterВчера4624
mod_vvisit_counterОваа недела16042
mod_vvisit_counterМинатата недела28635
mod_vvisit_counterОвој месец163711
mod_vvisit_counterМинатиот месец179642
mod_vvisit_counterВкупно15554345
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.