gogo

A+ R A-


Шампионска промоција во Кратово, Силекс се врати во елитата

alt

Можно е да е слика од 6 луѓе, луѓе што стојат и надвор

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.