gogo

A+ R A-


Силекс можеше да ја наполни Шкендија, лидерот среќно до три бода (ВИДЕО)

May be an image of 1 лице, стоење, playing football, трева и текст

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

my way

aberdzija 10 godini

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска1099
mod_vvisit_counterВчера10683
mod_vvisit_counterОваа недела52880
mod_vvisit_counterМинатата недела57648
mod_vvisit_counterОвој месец116947
mod_vvisit_counterМинатиот месец256384
mod_vvisit_counterВкупно15067453
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.