gogo

A+ R A-


Конак „Калин Камен“ - место кое вреди да го посетите

На падините на Осоговските планини, на десетина километри од Крива Паланка, се наоѓа новоотворениот ресторан со сместувачки капацитети, конакот „Калин Камен“. Со услужлив персонал, превкусна храна, и со неверојатен поглед кој во ноќните часови овозможува да го видите сосема јасно крстот на Водно, конакот едноставно ја има потребната привлечност за да во прва прилика го посетите. Гарантирано нема да зажалите.
Резервирајте на 078 366 177

https://www.facebook.com/profile.php?id=100083081003057

alt

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.