gogo

A+ R A-


Прекрасна репортажа за Кратово и Шанчева куќа на Authentic Travels

http://www.travelingauthentic.com/index.php/etno-house-shancheva-kratovo/

Etno House Shancheva - Stevce and the always-playing cats in the lobby of the house

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.