gogo

A+ R A-


Прекрасна репортажа за Кратово од перото на босански патеписец

https://www.bljesak.info/lifestyle/putujte-s-nama/kratovo-cudo-u-vulkanskom-krateru/319512

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.