gogo

A+ R A-


Кратовските играорци настапија на фестивалот „Оро весело“ во Радовиш-Конче

ВИДЕО од настапот
https://www.facebook.com/1438658689/videos/989268881788415/

Можно е да е слика од 5 луѓе

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.