gogo

A+ R A-


Откачена свадбена фотка од Кратово

Во последно време стана тренд младите сопружници кога стапуваат во брак да прават откачени фото-сесии. Токму една таква откачена фотографија произлезе од свадбата на Еме од Кратово и Зоки од Скопје. Фотката е снимена на плоштадот во Кратово, невестата е в раце, а сватовите од Скопје на трактор.

alt

Додади коментар


Кодот на сликата Освежи

my way

aberdzija 10 godini

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска991
mod_vvisit_counterВчера6769
mod_vvisit_counterОваа недела18499
mod_vvisit_counterМинатата недела31822
mod_vvisit_counterОвој месец94737
mod_vvisit_counterМинатиот месец153921
mod_vvisit_counterВкупно15823864
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.