gogo

A+ R A-


Забава

https://evolve-mma.com/wp-content/uploads/2015/11/KickboxingBanner.pngСпортувањето е повторно во мода. Алкохолот и ноќниот живот никому не донеле ништо добро, додека спортувањето, особено источните боречки вештини се идеални за психофизички развој на децата и младите. Токму ваква можност се отвара за децата и младите од Кратово, можност да...
Повеќе...
altНемате добар напаѓач, а не ви текнало на Јован Кастратовиќ? Сеуште размислувате дали да го ангажирате? Звучи како ТопШоп понуда, но не е така. Кастратовиќ е слободен играч на пазарот, а добивате екстра напаѓач со извонредно чувство за гол. Впрочем, погледнете го видеото и...
Повеќе...
Фотографија на Vlatko Jovanovski.

http://www.youtube.com/watch?v=tlIb7rBhuqM

http://www.youtube.com/watch?v=nS4J80AGLM8
http://www.youtube.com/watch?v=xrCU3iSd2c8
http://www.youtube.com/watch?v=zVmfX-w6XOQ
http://www.youtube.com/watch?v=IDdr4bl7CHE

altКратовецот Мартин Наковски - Тигар се закити со две медали на Интернационалниот натпревар „Street workout“ кој годинава се одржа во Куманово. Мартин се натпреваруваше во категоријата склекови каде го освои третото место, а првото место го доби во категоријата чучањ до 80...
Повеќе...
alt

http://www.youtube.com/watch?v=oTDLpF3PPio

https://i.ytimg.com/vi/td7T428JJXw/maxresdefault.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=3Z5csHR8-O0

http://www.svet.rs/wp-content/uploads/2015/06/dragan-kojic-keba.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=ZNhUx_UYuSc

http://www.youtube.com/watch?v=X0Whj1IUXfY

http://www.youtube.com/watch?v=rm69_44jGgo

http://www.youtube.com/watch?v=pzkgrXFyzHk

http://www.youtube.com/watch?v=_5NQ300iZXo

http://www.youtube.com/watch?v=Wnz6AOyLhto

http://www.youtube.com/watch?v=zqJN9qnGZys

Страница 8 од 64

green-green-green

my way

youtubeplayer-xlarge

sil

Sanceva

Busbunar

mod_vvisit_counterДенеска2153
mod_vvisit_counterВчера3102
mod_vvisit_counterОваа недела11220
mod_vvisit_counterМинатата недела23574
mod_vvisit_counterОвој месец42481
mod_vvisit_counterМинатиот месец103852
mod_vvisit_counterВкупно11719627
© 2015 - Аберџија. Сите права се задржани.  Порталот е хостиран и спонзориран од Surfree. Креиран од Мартин Марковски.